Přihláška

Děkujeme vám za důvěru, kterou nám podáním přihlášky projevujete. Vyplnění formuláře bude trvat asi 10 minut. V případě jakýchkoliv dotazů nám prosím zavolejte na číslo +420 223 012 660. Po odeslání přihlášky Vás nejpozději do čtyřiceti dnů kontaktujeme.

Ke stažení - Pravidla ZR.

1. Osoba, která vyplňuje přihlášku

Pokud nejste zákonný zástupce dítěte nebo dítě samotné, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 223 012 660 nebo 774 860 800.

2. Osobní údaje dítěte

3. Informace o přání

4. Rodiče / zákonní zástupci

5. Jiní zákonní zástupci (nejsou-li rodiče)

6. Kontakt na lékaře

Položky označeny * jsou povinné.


Souhlas se zpracováním údaje o zdravotním stavu

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním údaje o svém zdravotním stavu (resp. údaje o zdravotním stavu dítěte, jehož jste zákonným zástupcem) správcem Zlatá rybka, z.s., IČO: 03824829, se sídlem Západní 488/21, Střešovice, 162 00 Praha 6, a to za účelem naplnění prospěšného cíle ústavu – splnění přání dítěte. Souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Informace o ostatním zpracování osobních údajů

Aby Zlatá rybka jako správce osobních údajů mohla řádně splnit prospěšnou službu, která je náplní její činnosti, potřebuje shromáždit a uložit osobní údaje o dítěti a jeho zákonném zástupci (identifikační a kontaktní údaje), a to za účelem efektivní komunikace ohledně splnění přání. Zpracování je tedy ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) nezbytné pro splnění smlouvy.

Veškeré údaje o zpracování osobních údajů naleznete na našich stránkách www.zlatarybka.cz v sekci Ochrana osobních údajů. Dozvíte se tam, kdy a komu osobní údaje předáváme (kdo jsou příjemci osobních údajů) a jaká práva můžete vůči nám jako správci osobních údajů uplatnit.